erkeği yatakta etkilemenin yolları

Erkekler fazla genelleme yapılmadan birçok konuda etkilenebilecek varlıklardır. Onların cinsellik veya farklı fantazilerinin dışında hayata kadınlardan daha farklı baktılarıda kesindir. Bu konuyu yazmamdaki yegane amaç erkeği yatakta etkilemenin yolları adlı medium sitesinde gördüğüm bir yazı üzerinedir. İsterseniz erkeği yatakta etkilemenin en ilginç yollarına bakalım.

Erkekler Yatakta Doğal Kadınlardan Etkilenirler

Doğallık erkeği etkileme yollarında en başta yer alan bir konudur. Ben bu yazımda özellikle üzerinde durulması gereken şeyin karşı cinste doğallık olduğuna inanmaktayım. Her ne olursa olsun kişilerin üzerinde hem fikir olduğu konu yapay ilişkiler veya noktalar değilde sıcakkanlı ve farklı olabilmekten geçtiği aşikardır. Güncel yöntemlerden birisi yabancılarında söylediği gibi sihirli gülücükler yaymaktır partnerinize karşı. İnanın bu konu birçok kişi tarafından dikkat edilmese de inanılmaz etkili ve farklı sonuçları doğuracak yöntemlerden biridir. Yine olabildiğince doğal olmak en önemli kuraldır.

Öte yandan her erkeğin etkilenme sebebi farklı olmakla birlikte çeşitli farklı fantaziler kadınların erkeği yatakta etkilemenin yolları konusunda ışık tutabilmektedir. Ben genelde bu tür konularda sabırlıca erkeğini elde etmenin farklı yöntemleri olması gerektiği kanaatindeyim.

Etkilemenin Yollarında Fantazinin Önemi

Fantazi biz kadınların çokda önem vermediği ama ciddi anlamda önemli olan ve kişinin kendisini bulabileceği bir araçtır. Çünkü kişi kendi partneriyle farkı deneyimler yaşayarak yatakta etkileyebilir ve bu en etkili yollardandır.

Birçok kadın bu konudan utansada bence ciddi anlamda önem verilesi ve fark yaratacağınız bir unsurdur. Çekinmeden partnerinizin istekleriyle konuşarak bunu halledebilirsiniz. Sizin kişiliğinizden veya duygu durumunuzdan ödün vermeniz demek değildir bu. Sadece her 2 taraf içinde cinsel anlamda tatmin olmaktır diyebiliriz. Yatakta ustaca bir erkeği etkilemek herşeyden önce sabır ve onun hayallerinde ne olduğunu öğrenmekten geçtiğini düşünüyorum. Peki hiç erkeğin tarafından hiç düşündünüzmü? Gelin birazda o taraftan bakalım konuya.

Erkek Gözünden Kadınlardan Etkilenme Yolları

Her erkek sahip olmak istediği kadınla farklı deneyimler yaşamanın hayalini kurar. Hatta gençlik zamanlarında bile bu konuda zirveye çıkar diyebiliriz. Fakat kadınlar tarafnda bu durum hiçde böyle değildir. Onların duygu dünyaları daha farklı ve gelişmiş, fiziki durum ve diğer şeylerden arınmışlardır. Bu aslında kadınların ne denli anaç olduklarınında bir kanıtıdır. Gerçeklerle yüzleşerek bir erkeği yatakta çıldırtamanın yolunu bulmak onun ve sizin yaşamınıza farklı pencereler açabilecektir.

Araştırmalar gösteriyorki mutlu bir cinsel yaşama yani başka bir değişle erkeğini yatakta etkilemenin yolunu bulmuş bayanların hem aile içi yaşantısında hemde dışarıya karşı olan özgüveninde yüksek oranda artışların olduğudur. Herşeyden önce siz ne yaparsanız yapın farklılık adına yapay gülümseme, saçma ve işe yaramayan fantazilerden uzak durun.. Durunki sizde hayatınızı değiştirerek yeni bir pencereden bakın. Bugunkü yazım bu kadar devamı gelecek..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s