erkeği etkilemenin yolları

Erkekler birçok konuda bizimle farklı olan ve farklı düşünen varlıklardır. Kadın erkeği etkilemenin yolları konusunu bazı konularda ve durumlar için abartsalarda bilinen birşey varki bu konular şakaya alınamayacak kadar ciddi öneme sahip şeylerdir. Ben genelde bu konuları kategorize ediyorum. Sebebi ise bu tekniklerin her erkekte işe yaramaması ve işe yaradığını çok düşünmemem açıkçası. Bazı erkekler çabucak etkilenebilirlerken bazıları ne yaparsanız yapın o etkiyi göremiyor olabilirsiniz. Bugün bu yazıyı yazma sebebim de o yüzden aslında. Dilerseniz konuya girelim.

Erkeği Etkilemenin Yolları

Bu konu şakaya gelmez a dostlar.. Bazıları için çok kolay görünsede kadınların yetenekleri dahilinde ancak bazı durumlarda basir yöntemler işe yarar. Sizde illaki ben kolaylıkla bir erkeği etkilemek benim için kolaydır diyenlerdenseniz. Sizi de başka bir kapıya gönderelim. Çünkü birçok kadın sizin gibi düşünmüyor da diyebilirim. Bu yazıyı yazma amacımda zaten o bilmeyen kadınlara yöneliktir. Öncelikle şu konuda anlaşalım. Erkekler değişken varlıklardır ve onların bilinçaltına göre hareket etmek en önemli kuraldır. Kimisinin bilinçaltında cici bir kız onun için hayati önem taşıyorken kimisinde ayakları yere daha sağlam basan bir kadın yatar. Bunu bilerek hareket etmek biz kadınlar için en önemli etkendir.

Kültür Seviyeniz

Kadınların kültür seviyesi erkeği etkileyen bir diğer faktördür. Birçok zaman kadınların karşısında adeta büyülenen erkekler gördüm. Bu aslında kültür seviyesinin bir erkeği ne denli etkilediğinin de bir göstergesi. Bu önemli bir konu, yani ne yapıyoruz? Erkekleri etkilemek için öncelikli olarak kültürlü olmamız gerekiyor.

Giyim Tarzınız

Giyiniş tarzınız sizi her konuda ele veren bir ayrıntıdır. Ben birçok erkeği bu konuda çaresiz bırakanlarıda gördüm. Yani farklı ve seksi giyim tarzıyla erkekleri  ciddi anlamda etkisinde bırakan kişilerde hiç azımsanmayacak kadar var. Erkeğe göre giyim tarzımızı seçmemiz bu konuda önemlidir. Böylelikle ona karşı uyumlu olduğumuzu göstermiş de oluruz.

Farklı Olun

Farklı olun ve diğerlerinden ayrıldığınızı ona cidden hissettirin. Ben konunun da hayati öneme sahip olduğunu düşünüyorum. Konuşmanız, hareketleriniz hatta saç stiliniz bile onun bilinçaltında ciddi anlamda etki bırakıyor. Eğer o biraz yaramaz bir kız arıyorsa ona uygun saç stili ve davranışlar, evlenecek bir kız arıyorsa daha oturaklı bir saç ve doğal olmaya özen gösterebilirsiniz. Bu şekilde hedefe doğrudan mesaj yollamış olursunuz.

İsterseniz bu konuyu biraz toplarlayıp maddeler halinde sıralayalım:

  • Entellektüel yapınızı sağlam tutun, okuyun ve kültürlü görünün,
  • Giyim kuşam konusunda erkeğe göre hareket edin,
  • Farkınızı belli edin, sizin ne değerli olduğunuzu görmesini sağlayın,
  • Bunları yaparken doğallıktan uzak kalmayın, yapmacık olmak büyük tehlikedir,
  • Onlarında ciddi duygularının olabileceğini unutmayın.

Bu konulara dikkat edilmesi halinde erkeği etkilemenin yolları konusunda birçok defa yol aldığınızı göreceksiniz. Sizin işinizi ciddi şekilde kolaylaştıracak bu kaynağa harfiyen uymanız durumunda başarısız olmanız çokda olası değildir açıkçası. Herşeyi yaptınız ama o etkilenmedimi? Biryerlerde hata yaptınız demektir. Kendinizi tekrar bir gözden geçirin ve yeniden uygulayın. Göreceksinizki o tam hedeften etkilenecek!

Reklamlar

erkeği etkilemenin yolları” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s