Erkekler Yatakta Ne İster?

Erkeklerin yatakta ne istediği sorusu birçoğumuz tarafından zaman zaman akla gelen sorulardan bir tanesidir. Genel itibariyle erkekler yatakta mutlu olarak ayrılmak isterler. Tabi bunu yaparkende biraz önemli ve gururlu bir şekilde yapmak isterler dersek çok da yanlış söylememiş oluruz. Genelde buna uygun olan tüm birleşmeler erkekler tarafından tatmin edici bulunurlar.

Başka bir deyişle erkekler hakim taraf olmak isterler, birleşme esnasında etkin ve etkileyici konumda görünmek isterler. Bu şekilde bi anlamda ego tatmini de yaşamış olurlar diyebiliriz aslında. Siz siz olun kontrolün erkeklerde olduğunu her zaman hissettirin ve onları yatakta asla küçümsemeyin. Bunu yaparkende yine doğallıktan ayrılmadan yapmaya çalışın. Çünkü yalan söylediğiniz veya yapay davrandığınız anlaşılmasın (illaki istemediğiniz zamanlar olacağını varsayarak söylüyorum bunu).

Bu konuda ben birkaç madde halinde bilgi aktarmak istiyorum:

  • Doğal ol,
  • Kontrolün onda olduğunu hissettir,
  • Farklı olduğunu davranışlarınla belli et,
  • Hoş giyinmeye gayret et,
  • Saç ve makyajı dozajında kullan, aşırılıktan uzak dur,
  • Güleryüzlü ol ve zekanı çok belli etme

Genel olarak bu maddelere dayalı olarak davranışlarınızı düzenlerseniz yatakta başarılı olmanız muhtemeldir diye düşünüyorum. Biz kadınlar cinsel cazibemizin dışında nasıl fark yaratabiliriz ve erkeğimizi mutlu edebiliriz bence bunu düşünmemiz önemlidir. Bu şekilde ancak başarılı bir cinsel hayata sahip olabiliriz.

Erkeği etkilemenin yolları isimli yazımda bu konuda yapılacak olan adımları biraz daha farklı olarak ele aldım diyebilirim. Genel olarak bu adımları  uygulayan kadınların başarılarına şahit olduğum için o yazıyı yazma gereği duymuştum. O yüzden sizdede çalışacağından hiç şüphem yok açıkçası. Okuyun ve uygulayın kızlar! Bunu yaparkende asla yapmacık durmamaya çalışın. Çünkü inanın çok hızlı farkediliyor bu durum. Şu devrin erkekleri hemencecik sizin yapmacık olarak davrandığınızı anlayabilir. Herşeyden önce o zamanın keyfini çıkarmaya çalışın zaten gerisi gelecektir. Kalın sağlıcakla!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s