Erkeği Yatakta Etkilemenin Yolları

Ah şu erkekler.. Onları düşündüğümüz kadar eğer onlar bizi düşünseydi sanırım oyunun kuralları farklı olurdu. Şimdi diyeceksinizki onlar genelde peşimizden koşuyor! Size bir sır vereyimmi? Asıl mesele arkanızdan koşmayan erkekleri etkileyebilmek hele erkeği yatakta etkilemenin yolları konusu başlı başına bir olay desem yeri vardır. Bu konuda yazılmış olan makaleyi de okumanız şiddetle tavsiyemdir kızlar. Ben çeşitli maddeler halinde bu alanda bildiklerimi yazmak istedim bugün. Hadi bakalım.

Erkeği Yatakta Etkilemenin Yolları

Onlar aslında sandığımız kadar akıllı değil kızlar. Hele iş yatakta az cilveleşmeye geldiğinde oyunun kuralları tamamen değişiyor. Erkeği yatakta etkilemenin yolları konusunda yegane taktikleri sizlere vereceğim. Yani şifre çözülüyor desem yeridir. Yazmak için sabırsızlanıyorum vallahi. O zaman başlayabiliriz.

Yatakta Cazibeni Kullan

Unutmaki sen bir dişisin. Bunun gereği olan erkeğini etkileyebileceğin en önemli yataktır. Yatakta bunun üzerine çalışarak farklı sonuçlar elde etmen ve erkeğini mutlu etmen çok zor bir ihtimal değil. Gerçekten en son ne zaman partnerini etkilemek için birşey denedin? Bir hatırlamaya çalış. Mesela 1 yıl oldumu? O zaman çok monotonsun hayatım. Bu acı ama gerçek. Herşeyden önce onun duyguları olmasada hormonları bizden çok daha hızlı çalışıyor ve her an bir kadın tarafından etkilenmeyi bekliyor. Ya sen o arada ne yapıyorsun? Ben söyleyeyim: ev işleri, çocuk bakımı, iş stresi, hayat kaygısı, en iyi yemek yapımı.. Bu liste saymakla bitmese de hayat hızlı akıyor bunu unutma ve olabildiğince cinselliğinize renk katacak önemli şeyler yapmaya çalış.

Erkeği Etkilemenin En Önemli Kuralı

Erkekler etkilenmek için fırsat ararlar demiştim. O fırsatı ona yaratmalısın. Peki nasıl? Basit aslında önemli olan senin güleryüzün azıcık işveli ve tatlı duruş ve giyinişindir. Neden bunu kocana çok görüyorsun? Aslında farkında bile değilsin ama onlar her an bunun hayaliyle yaşıyorlar. En mazbut ve sakin adam bile kafasında alımlı bir bayanın güleryüzlü hayaliyle yanar tutuşur diyebilirim. Bu konuya dikkat edersen ciddi anlamda hayatında farklılık yaratmış ve erkeğini etkileme yolunda en büyük adımı atmış olacaksın.

Doğallık Yatakta Önemlidir

Doğal görünmek veya doğallık kişilere göre farklılık gösterse de sen masum ve tatlı gösterişten uzak ama alımlı halini kocana yansıtırsan bazı şeylerin senin hayatında da değişeceğinin farkına varacaksın diyebilirim. Önemli olan yapay olan durumalardan uzaklaşıp doğruya odaklanmaktır unutma. Nedenlerini araştırdınmı bilmiyorum ama ciddi farkı bu konuda da yaratabilirsin. Neden kocan sana bağlı değil? Bu cevap doğallık, farklı olmak ve cazibeni kullanıp kullanmadığınla alakalıdır. Bugün bunun farkına varmalısın.

Erkeği yatakta etkilemenin yolları altın kurallara bağlı olmamakla birlikte yukarıdaki 3 madde için seni özel yapabilecek unsurları taşır. Harekete geçerek sende şimdiden diğerlerinden farklı olabilir ve süper bir hayatın kapılarını ardına kadar açabilirsin. Nedenler başarılı kadınların, bahaneler ise başarısızların silahıdır. Bugün nedenlere sarılarak eksiklerini görebilir ve birazda olsa özel bir adım atmanın keyfini hayat boyu yaşayabilirsin. Haydi başla artık. Şimdilik bu kadar. Herkese selamlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s