Gelirse Senindir, Gelmediyse Hiç Senin Olmamıştır.

Aslında başlıktan da anlaşılacağı gibi güzel söz. Birçok yazımda konuyla ilgili çeşitli bilgiler veriyor ve o taktiklere uymanızı tavsiye ediyorum. Bu taktiklerin tümü ne yaparsak yapalım, isterse eşsiz ve en etkililerini kullanalım, karşınızdaki erkek gelmemişse zaten hiç sizin olmamıştır. Hatta en son yazdığım erkeği yatakta etkilemenin yolları isimli yazımda belirttiğim gibi aynı yatakta bile bulunsanız aklı ve kalbi başka bir yerdeyse boşuna uğraşmayın koyverin gitsin!

Kadınlar olarak duygusal varlıklarız. Başımıza gelen olaylar karşısında biraz hızlı etkilenebiliyoruz. Hatta haftalarca etkisinde kalıyoruz dersem çokda yanlış olmaz. Aslında sebebi herşeyi bizim gibi görmemiz ve herşeyi istediğimiz gibi olmasını istememizden kaynaklanıyor. Bırakalım hayat ve partnerlerimiz akışında yaşasınlar. Yazının sloganındaki gibi gelirse senindir gelmediyse hiç senin olmamıştır!

Bu birçok kadına zor gelebilir ama bazen hayatın gerçekleri ve zorluklarıyla yüzleşmemiz gerektiğini bize tam olarak gösteriyor. Farkında olmak aslında en büyük farkındalıktır. Boşuna ne kendinizi nede onu üzmeyin veya zaman kaybettirmeyin. Çünkü hayat sandığınızdan çok daha kısa. Peki ne yapmalı? Bence zamana bırakmalı.. Çünkü ne yaparsak yapalım bazen zamanın bize getirdiklerini hiçbir taktik veya teknik getiremez. Akışına bırakıp üzüleden sabırlıca izlemek ve sonucu iyi veya kötü görmek her zaman en doğru hamledir.

Bırakın gideceği varsa gitsinler. Etkilemek ile uğraşmayın. Ve unutmayınki siz herşeyden daha değerlisiniz. Bakalım o gelecekse size değerini çoktan hissettirmiş ve anlamıştır. Gelmediyse hayatınızda gereksiz birinden kurtulmuş olduğunuza sevinebilirsiniz. Her işte bir hayır vardır dedikleri bu olsa gerek. Boşverin gitsin, aslında o kaybetti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s